Здравствуйте, мы видим Ваш заказ. Свяжемся с Вами в порядке очереди. Заказы поступают регулярно. Нам необходимо время для обработки каждого. Так как мы уточняем рост, вес, навыки, максимальное количество параметров чтоб помочь Вам сделать правильный и подходящий для каждого клиента ВЫБОР. Благодарим❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Корзина
Отзывы о компании VintikiShpuntik
Олексій О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
хочу вибачитись за відміну замовлення.Дякую за докладний опис та консультацію.
Владислав Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алена П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купили цей велосипед,в порівнянні з цінами в магазинах, вигідніше купувати у цього продавця,зекономити 5тисяч ,доволі не погана модель ,легкий, зручний .Приїхав наполовину розібраний,але зібрали швидко.Коли дійшли до накачки камер,з'ясувалось ,що нема такої насадки,,французька,, ,звязались з продавцем,він підказав яку купити,але на наступний день пішли і купили перехідник за 50 грн на ринку,тобто такий нюанс невеликий ,але б було б краще, щоб про це продавець попередив відразу ,можливо б разом з велосипедом купили б разом.Сидіння жорстке ,в перший день вже на собі це відчули,бо цілий день обкатували ,звісно ж натирає де не потрібно.Але в їзді велосипед зручний ,легкий .Болти під кріплення (для пляшок ) так сильно закручені,що шестигранніком один викрутили на силу , а інший так і не змогли ,поки вже рєзьма не стерлась .Продавець ввічливий,зв'язався перед відправкой,пояснив як поводитися з цією моделю,відправили в той же день,упаковані всі деталі все добре.Відпрпвив відео ,як наладити тормозну систему,по сборці,і навіть після дзвінка про насадку на камері ,теж відправив відео.Якщо не рахувати ці дрібниці,(насадка,болти) і сидіння,хоча це не маловажливо ,то велосипед гарний , продавець сподобались!дякую
Александр Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Лучший магазин,ребята огонь
Олексій О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
діють дуже чіткий опис товару усі недоліки і переваги едине невспівають швидко відповідать ( перезваньувать з уточненьняб) бо сезон і дуже багато заказник.
Роман З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Молодці! Попросив відправити швидше, ніж була черга на відправку - в той же день відправили! Дякую! Раджу продавця!
хочу вибачитись за відміну замовлення.Дякую за докладний опис та консультацію.
Купили цей велосипед,в порівнянні з цінами в магазинах, вигідніше купувати у цього продавця,зекономити 5тисяч ,доволі не погана модель ,легкий, зручний .Приїхав наполовину розібраний,але зібрали швидко.Коли дійшли до накачки камер,з'ясувалось ,що нема такої насадки,,французька,, ,звязались з продавцем,він підказав яку купити,але на наступний день пішли і купили перехідник за 50 грн на ринку,тобто такий нюанс невеликий ,але б було б краще, щоб про це продавець попередив відразу ,можливо б разом з велосипедом купили б разом.Сидіння жорстке ,в перший день вже на собі це відчули,бо цілий день обкатували ,звісно ж натирає де не потрібно.Але в їзді велосипед зручний ,легкий .Болти під кріплення (для пляшок ) так сильно закручені,що шестигранніком один викрутили на силу , а інший так і не змогли ,поки вже рєзьма не стерлась .Продавець ввічливий,зв'язався перед відправкой,пояснив як поводитися з цією моделю,відправили в той же день,упаковані всі деталі все добре.Відпрпвив відео ,як наладити тормозну систему,по сборці,і навіть після дзвінка про насадку на камері ,теж відправив відео.Якщо не рахувати ці дрібниці,(насадка,болти) і сидіння,хоча це не маловажливо ,то велосипед гарний , продавець сподобались!дякую
Лучший магазин,ребята огонь
діють дуже чіткий опис товару усі недоліки і переваги едине невспівають швидко відповідать ( перезваньувать з уточненьняб) бо сезон і дуже багато заказник.
Молодці! Попросив відправити швидше, ніж була черга на відправку - в той же день відправили! Дякую! Раджу продавця!