Здравствуйте, мы видим Ваш заказ. Свяжемся с Вами в порядке очереди. Заказы поступают регулярно. Нам необходимо время для обработки каждого. Так как мы уточняем рост, вес, навыки, максимальное количество параметров чтоб помочь Вам сделать правильный и подходящий для каждого клиента ВЫБОР. Благодарим❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Корзина
Отзывы о компании VintikiShpuntik
Зинченко А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
❤️
Олександр К.
Отлично
Эдуард Ч.
Отлично
Олександр К.
Отлично
Замовив Crosser mt-036 17" 29" 2*9 блакитний з сірим. Вєлік- бомба. В такій ціні складно знайти щось краще. Байк дуже легкий. Дякую Антону за консультацію при уточненні замовлення - уточнили мій зріст, щоб точно знати, що я не помилився з розміром рами, а також сказали, на що треба звернути увагу при збірці байка. До речі, збирати його досить просто. Налаштувати під себе простіше простого. Дякую, я дуже задоволений. Однозначно буду рекомендувати ваш магазин друзям і знайомим.
Андрій Г.
Отлично
Владислав А.
Отлично
Олег М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все дужэ добрэ!!!
Комментарий продавца
Дякую ❤️
Валерій П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличный велосипед для города. Легкий ход. То что нужно для поездок на работу. Хорошо упакован. Легкий в сборке. Второй день , пока ничего не отвалилось.
Комментарий продавца
❤️ Дякуємо, нехай велосипед приносить користь та задоволення . Дякую
Степан В.
Отлично
Наталья П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Велосипед дуже сподобався! Вже накатали кілька кілометрів.Дякую за швидку відповідь і відправку!
❤️
Замовив Crosser mt-036 17" 29" 2*9 блакитний з сірим. Вєлік- бомба. В такій ціні складно знайти щось краще. Байк дуже легкий. Дякую Антону за консультацію при уточненні замовлення - уточнили мій зріст, щоб точно знати, що я не помилився з розміром рами, а також сказали, на що треба звернути увагу при збірці байка. До речі, збирати його досить просто. Налаштувати під себе простіше простого. Дякую, я дуже задоволений. Однозначно буду рекомендувати ваш магазин друзям і знайомим.
Все дужэ добрэ!!!
Дякую ❤️
Отличный велосипед для города. Легкий ход. То что нужно для поездок на работу. Хорошо упакован. Легкий в сборке. Второй день , пока ничего не отвалилось.
❤️ Дякуємо, нехай велосипед приносить користь та задоволення . Дякую
Велосипед дуже сподобався! Вже накатали кілька кілометрів.Дякую за швидку відповідь і відправку!
❤️ Дякую. Миру та Щастя