Здравствуйте, мы видим Ваш заказ. Свяжемся с Вами в порядке очереди. Заказы поступают регулярно. Нам необходимо время для обработки каждого. Так как мы уточняем рост, вес, навыки, максимальное количество параметров чтоб помочь Вам сделать правильный и подходящий для каждого клиента ВЫБОР. Благодарим❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Корзина
Отзывы о компании VintikiShpuntik
Микола М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
заказав два раза один тойже товар. тому і скасував.
Комментарий продавца
дякую, за розуміння❤
Сергей К.
Отлично
Денис Ш.
Отлично
Все на висоті. Рекомендую продавця!
Олександр Д.
Отлично
Максим Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не захотів чекати,бо було срочно определятися
Комментарий продавца
Це дуже дивна поведінка. Ви лишаете замовленя о 19 годині, через годину робити відміну і пишите не звязалися, нема в наявнсоті. мені срочно. Ви чекали що ми його привезем через годину Вам до Вашего міста...? Це як? Зараз сезон, ми в цей час робимо відправки ще замовлень які принйняті на протязі дня. З Вами з ранку би звязалися і все б відпраили. Велосипед є в наявності! Навіщо таке западло робити ? Ми працюємо якісно, допомогаємоі цівільним і війсковим. Ваша оцінка дуже дивна або Вам просто хотілось уваги та когось принизити, або Ви конкурент який може просто так же працювати на краще для людей та Нашої Країни.
Марина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую ❤️
Костянтин Б.
Отлично
Костянтин П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець гарно знає свій товар, та добре робить свою справу. Дякую за позитивні емоції від товару та обслуговування!
Комментарий продавца
Дякуємо що обрали нас! Ми раді що змогли Вам допомогти! Всьго найкращого ❤️
заказав два раза один тойже товар. тому і скасував.
дякую, за розуміння❤
Все на висоті. Рекомендую продавця!
Не захотів чекати,бо було срочно определятися
Це дуже дивна поведінка. Ви лишаете замовленя о 19 годині, через годину робити відміну і пишите не звязалися, нема в наявнсоті. мені срочно. Ви чекали що ми його привезем через годину Вам до Вашего міста...? Це як? Зараз сезон, ми в цей час робимо відправки ще замовлень які принйняті на протязі дня. З Вами з ранку би звязалися і все б відпраили. Велосипед є в наявності! Навіщо таке западло робити ? Ми працюємо якісно, допомогаємоі цівільним і війсковим. Ваша оцінка дуже дивна або Вам просто хотілось уваги та когось принизити, або Ви конкурент який може просто так же працювати на краще для людей та Нашої Країни.
Дякую ❤️
Продавець гарно знає свій товар, та добре робить свою справу. Дякую за позитивні емоції від товару та обслуговування!
Дякуємо що обрали нас! Ми раді що змогли Вам допомогти! Всьго найкращого ❤️