Здравствуйте, мы видим Ваш заказ. Свяжемся с Вами в порядке очереди. Заказы поступают регулярно. Нам необходимо время для обработки каждого. Так как мы уточняем рост, вес, навыки, максимальное количество параметров чтоб помочь Вам сделать правильный и подходящий для каждого клиента ВЫБОР. Благодарим❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Корзина
Отзывы о компании VintikiShpuntik
Владислав Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Качество хорошее жаль не подошла мне (((
Комментарий продавца
Благодарю за адекватное отношение ! про Вас помню. проверю что предложить и завтра позвоню Вам ! Благодарю
Мария М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за консультацію, оперативну достаку та велосипед!!!Рекомендую магазин та відповідальних продавців!!
Комментарий продавца
Дякую! Ми раді що змогли Вам допомогти !Дякую
Дмитро Г.
Отлично
Це просто неймовірні відчуття. Зібрав з другом за годину велосипед в парку, не маючи половини з необхідних інструментів, без єкспіренсу у збірках велосипеда. Якщо вам сподобається більш спортивна посадка та руль баран, то це просто космос. Продавці справжні Люди з великої літери, і коли вони кажуть що це реально круті велосипеди на яких вони самі катають - це абсолютна правда! В мене просто нема слів! Особливо якщо ви катали все життя на мтб а потім сіли на це - ви не злізете. Велике дякую що ви є, величезний респект від мене!
Дима Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую ))))
Рома К.
Отлично
Покупав Електровелосипед Crosser XC-330 28 по передоплаті , все ок хлопці молодці ( недавно склав все добре працює , купував передній привід з колисом 500 зараз зрозумів що потрібно було брать 750 але й так все добре) Дякую .....Все ок
Світлана Р.
Отлично
Швидко зв'язались, добре проконсультували, швидко відправили. Гарний продавець, РЕКОМЕНДУЮ!
Олег Н.
Отлично
Все чудово хороше відношення хлопці молодці
Покупець
Отлично
Денис Ш.
Отлично
Рекомендую продавця! Професійний підхід, увага до дрібниць. Велосипед в кайф)))) Дуже гарна пропозиція за свою ціну.
Качество хорошее жаль не подошла мне (((
Благодарю за адекватное отношение ! про Вас помню. проверю что предложить и завтра позвоню Вам ! Благодарю
Дуже дякую за консультацію, оперативну достаку та велосипед!!!Рекомендую магазин та відповідальних продавців!!
Дякую! Ми раді що змогли Вам допомогти !Дякую
Це просто неймовірні відчуття. Зібрав з другом за годину велосипед в парку, не маючи половини з необхідних інструментів, без єкспіренсу у збірках велосипеда. Якщо вам сподобається більш спортивна посадка та руль баран, то це просто космос. Продавці справжні Люди з великої літери, і коли вони кажуть що це реально круті велосипеди на яких вони самі катають - це абсолютна правда! В мене просто нема слів! Особливо якщо ви катали все життя на мтб а потім сіли на це - ви не злізете. Велике дякую що ви є, величезний респект від мене!
Дякую ))))
Покупав Електровелосипед Crosser XC-330 28 по передоплаті , все ок хлопці молодці ( недавно склав все добре працює , купував передній привід з колисом 500 зараз зрозумів що потрібно було брать 750 але й так все добре) Дякую .....Все ок
Швидко зв'язались, добре проконсультували, швидко відправили. Гарний продавець, РЕКОМЕНДУЮ!
Все чудово хороше відношення хлопці молодці
Рекомендую продавця! Професійний підхід, увага до дрібниць. Велосипед в кайф)))) Дуже гарна пропозиція за свою ціну.
Дякую за високу оцінку !