Здравствуйте, мы видим Ваш заказ. Свяжемся с Вами в порядке очереди. Заказы поступают регулярно. Нам необходимо время для обработки каждого. Так как мы уточняем рост, вес, навыки, максимальное количество параметров чтоб помочь Вам сделать правильный и подходящий для каждого клиента ВЫБОР. Благодарим❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Корзина
Отзывы о компании VintikiShpuntik
Стороженко А.
Отлично
Дуже радий що звернувся до даного магазину. Раджу купувати тут. Товар відправили оперативно, якість обслуговування просто на вищому рівні! Придбав Crosser Solo 27.5 на повітряній система 1*12 приросту просто вагон. Любий горб та підйом на ура, траса + блок везе як ракета.
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за щирий та відвертий відгук. Вдячні що обрали нас. Хай велосипед приносить користь та задоволення. МИРУ 🌍❤️
Стороженко
Ще раз дякую ;) думаю що згодом придбаю ще один ;)
Даниил К.
Отлично
Комментарий продавца
❤️❤️❤️
Евгений Ф.
Отлично
После заказа, и оплаты, велосипед на следующий день был доставлен. Лучшей цены, и в такой комплектации не найти. Рекомендую!!!
Комментарий продавца
))) ❤️
олег Л.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо )!
Сергій Т.
Отлично
Дуже оперативно, замовив в понеділок, у вівторок вже катались
Комментарий продавца
Дякуємо, нехай самокат приносить користь та задоволення! Дякуємо
Ігор Б.
Отлично
Чудовий сервіс. Швидко зв'язались і все доступно пояснили
Комментарий продавца
Дякуємо, счастья та МИРУ !
Віталій З.
Отлично
Доброго вечора!!! Заказував перший раз тут велосипед Демарш стоне ! Зв'язалися зі мною дуже швидко! Все чітко і гарно об'яснили! Бонусом поміняли тросіки на шіманівські! Оплачував по реквізитах і все наперед скинув, трошки було стрьомно але ризикнув і не пожалів! Команді дуже вдячний, що тримають слово і ведуть старанно свою справу для клієнтів! Вам успіхів у роботі! Буду рекомендувати Вас, і в подальшому ще десь буду звертатися)
Комментарий продавца
Дякуємо що обрали нас. Ми вдячні за щирий та позитивний відгук. Всього найкращого. Миру !
Микола Ц.
Отлично
велосипед дуже дуже гарний . все гарно працює . все сподобалось
Комментарий продавца
Дякую за фото и приємний коментар )) Нехай велосипед Вам приносить користь та задоволення!
Александр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Перезвонил, попунктово разъяснил все моменты и нюансы покупки, дельные советы по выбору.
Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний та приємний відгук. Хай велосипед приносить користь та задоволення. Миру !
Сергей Д.
Отлично
Большое спасибо, ростовка подошла идеально. Ребята молодцы, все вежливо, профессионально, Душевно. Удачи и процветания.
Комментарий продавца
Благодарим и рады что смогли Вам помочь! Счастья и Мира нам всем 🌍🙏
Дуже радий що звернувся до даного магазину. Раджу купувати тут. Товар відправили оперативно, якість обслуговування просто на вищому рівні!
Придбав Crosser Solo 27.5 на повітряній система 1*12 приросту просто вагон. Любий горб та підйом на ура, траса + блок везе як ракета.
Дуже дякуємо за щирий та відвертий відгук. Вдячні що обрали нас. Хай велосипед приносить користь та задоволення. МИРУ 🌍❤️
Ще раз дякую ;) думаю що згодом придбаю ще один ;)
❤️❤️❤️
После заказа, и оплаты, велосипед на следующий день был доставлен.
Лучшей цены, и в такой комплектации не найти. Рекомендую!!!
))) ❤️
Дякуємо )!
Дуже оперативно, замовив в понеділок, у вівторок вже катались
Дякуємо, нехай самокат приносить користь та задоволення! Дякуємо
Чудовий сервіс. Швидко зв'язались і все доступно пояснили
Дякуємо, счастья та МИРУ !
Доброго вечора!!! Заказував перший раз тут велосипед Демарш стоне ! Зв'язалися зі мною дуже швидко! Все чітко і гарно об'яснили! Бонусом поміняли тросіки на шіманівські! Оплачував по реквізитах і все наперед скинув, трошки було стрьомно але ризикнув і не пожалів! Команді дуже вдячний, що тримають слово і ведуть старанно свою справу для клієнтів! Вам успіхів у роботі!
Буду рекомендувати Вас, і в подальшому ще десь буду звертатися)
Дякуємо що обрали нас. Ми вдячні за щирий та позитивний відгук. Всього найкращого. Миру !
велосипед дуже дуже гарний . все гарно працює . все сподобалось
Дякую за фото и приємний коментар )) Нехай велосипед Вам приносить користь та задоволення!
Перезвонил, попунктово разъяснил все моменты и нюансы покупки, дельные советы по выбору.
Дякуємо за позитивний та приємний відгук. Хай велосипед приносить користь та задоволення. Миру !
Большое спасибо, ростовка подошла идеально. Ребята молодцы, все вежливо, профессионально, Душевно. Удачи и процветания.
Благодарим и рады что смогли Вам помочь! Счастья и Мира нам всем 🌍🙏