АКБ+ЗАРЯДНЕ

Велоскутер Crosser Mini літій Залізо Фосфат 48V/15AH/450W 2026
- В наявності
- Код: Mini LFP
20 868 ₴
+380 (93) 072-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надходження 2026 року
- Максимальна швидкість км/h
- Максимальне навантаження 150кг
- Амортизатор передній: вилка пружинно-еластомірна велосипедного типу
- Габарити коробки: 122х29.2х64см
- Вага без коробки кг
- Вага з коробкою кг
- Амортизатори задні: пружинно-еластомірні
- Батарея 48V/15AH LFP літій Залізо Фосфат
- 450W задній мотор
- 110 барабанне гальмо
- 10"*2.75 колеса
- LED фара
Важливо!
Ми орієнтуємося не на написи на батареї чи моторі, а на Реальні тести та заміри зроблені Нами. Усі заявлені характеристики та тести перевірені Нами!
- Велосипед заборонено залишати повністю розрядженим.
- При тривалому зберіганні акумулятор повинен бути заряджений на 70%
- Регулярно проводити технічний огляд велосипеда. Робити своєчасний ремонт.
- Велосипед Ви отримуєте новий у коробці, його необхідно зібрати, відєо по сборці є на Нашому каналі Antonbike.
- Після обкатки 500-1000 км. перевірити всі вузли та з'єднання, протягнути спиці усунувши вісімки.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 450 Вт |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 29.2 см |
| Висота | 64 см |
| Crosser | Електровелосипеди |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 20 868 ₴







