Вітаємо, ми бачимо Ваше замовлення і зв'яжемося з Вами у порядку черги. Замовлення надходять регулярно. Нам потрібен час для обробки кожного. Так як ми уточнюємо зріст, вагу, навички та максимальну кількість параметрів, щоб допомогти Вам зробити правильний ВИБІР . Дякуємо❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Кошик
Відгуки про компанію VintikiShpuntik
Олексій О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
хочу вибачитись за відміну замовлення.Дякую за докладний опис та консультацію.
Владислав Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алена П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купили цей велосипед,в порівнянні з цінами в магазинах, вигідніше купувати у цього продавця,зекономити 5тисяч ,доволі не погана модель ,легкий, зручний .Приїхав наполовину розібраний,але зібрали швидко.Коли дійшли до накачки камер,з'ясувалось ,що нема такої насадки,,французька,, ,звязались з продавцем,він підказав яку купити,але на наступний день пішли і купили перехідник за 50 грн на ринку,тобто такий нюанс невеликий ,але б було б краще, щоб про це продавець попередив відразу ,можливо б разом з велосипедом купили б разом.Сидіння жорстке ,в перший день вже на собі це відчули,бо цілий день обкатували ,звісно ж натирає де не потрібно.Але в їзді велосипед зручний ,легкий .Болти під кріплення (для пляшок ) так сильно закручені,що шестигранніком один викрутили на силу , а інший так і не змогли ,поки вже рєзьма не стерлась .Продавець ввічливий,зв'язався перед відправкой,пояснив як поводитися з цією моделю,відправили в той же день,упаковані всі деталі все добре.Відпрпвив відео ,як наладити тормозну систему,по сборці,і навіть після дзвінка про насадку на камері ,теж відправив відео.Якщо не рахувати ці дрібниці,(насадка,болти) і сидіння,хоча це не маловажливо ,то велосипед гарний , продавець сподобались!дякую
Александр Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Лучший магазин,ребята огонь
Олексій О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
діють дуже чіткий опис товару усі недоліки і переваги едине невспівають швидко відповідать ( перезваньувать з уточненьняб) бо сезон і дуже багато заказник.
Роман З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Молодці! Попросив відправити швидше, ніж була черга на відправку - в той же день відправили! Дякую! Раджу продавця!
хочу вибачитись за відміну замовлення.Дякую за докладний опис та консультацію.
Купили цей велосипед,в порівнянні з цінами в магазинах, вигідніше купувати у цього продавця,зекономити 5тисяч ,доволі не погана модель ,легкий, зручний .Приїхав наполовину розібраний,але зібрали швидко.Коли дійшли до накачки камер,з'ясувалось ,що нема такої насадки,,французька,, ,звязались з продавцем,він підказав яку купити,але на наступний день пішли і купили перехідник за 50 грн на ринку,тобто такий нюанс невеликий ,але б було б краще, щоб про це продавець попередив відразу ,можливо б разом з велосипедом купили б разом.Сидіння жорстке ,в перший день вже на собі це відчули,бо цілий день обкатували ,звісно ж натирає де не потрібно.Але в їзді велосипед зручний ,легкий .Болти під кріплення (для пляшок ) так сильно закручені,що шестигранніком один викрутили на силу , а інший так і не змогли ,поки вже рєзьма не стерлась .Продавець ввічливий,зв'язався перед відправкой,пояснив як поводитися з цією моделю,відправили в той же день,упаковані всі деталі все добре.Відпрпвив відео ,як наладити тормозну систему,по сборці,і навіть після дзвінка про насадку на камері ,теж відправив відео.Якщо не рахувати ці дрібниці,(насадка,болти) і сидіння,хоча це не маловажливо ,то велосипед гарний , продавець сподобались!дякую
Лучший магазин,ребята огонь
діють дуже чіткий опис товару усі недоліки і переваги едине невспівають швидко відповідать ( перезваньувать з уточненьняб) бо сезон і дуже багато заказник.
Молодці! Попросив відправити швидше, ніж була черга на відправку - в той же день відправили! Дякую! Раджу продавця!