Вітаємо, ми бачимо Ваше замовлення і зв'яжемося з Вами у порядку черги. Замовлення надходять регулярно. Нам потрібен час для обробки кожного. Так як ми уточнюємо зріст, вагу, навички та максимальну кількість параметрів, щоб допомогти Вам зробити правильний ВИБІР . Дякуємо❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Кошик
Відгуки про компанію VintikiShpuntik
Анна Т.
Відмінно
Доставили дуже швидко. Велосипед чудовий, гарний, то просто любов) Збирається легко, без зайвих зусиль.
Олеся К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
❤️ дякуємо
Микола В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую ❤️
Вадим К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже вдячний що дали нові можливості спробувати себе в новому стилі їзди
Коментар продавця
))) ДЯкуємо Вам. Миру та Доброа ❤️
Юрий С.
Відмінно
Дуже крутий сервіс! Якісний товар! Все просто чудово!
Костя К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добрий день, отож про товар, вилка приїхала швидко робить на всі 100% . Рекомендую продавця буду й на далі в нього купувати ))
Коментар продавця
Дякуємо за відгук ❤️
Влад К.
Відмінно
Файний велосипед, були невеликі проблеми, але все вирішили, покупкою задоволений👌
Андрей С.
Відмінно
Отличный магазин. Рекомендую
Павел К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велик хороший! Заказ сделал в обед, вечером уже отправили! Все супер, спасибо!
Коментар продавця
Дякуємо❤️ дякую за фото. З найкращіми побажаннями !
Доставили дуже швидко. Велосипед чудовий, гарний, то просто любов) Збирається легко, без зайвих зусиль.
❤️ дякуємо
Дякую ❤️
Дуже вдячний що дали нові можливості спробувати себе в новому стилі їзди
))) ДЯкуємо Вам. Миру та Доброа ❤️
Дуже крутий сервіс! Якісний товар! Все просто чудово!
Добрий день, отож про товар, вилка приїхала швидко робить на всі 100% . Рекомендую продавця буду й на далі в нього купувати ))
Дякуємо за відгук ❤️
Файний велосипед, були невеликі проблеми, але все вирішили, покупкою задоволений👌
Отличный магазин. Рекомендую
Велик хороший!
Заказ сделал в обед, вечером уже отправили!
Все супер, спасибо!
Дякуємо❤️ дякую за фото. З найкращіми побажаннями !