Вітаємо, ми бачимо Ваше замовлення і зв'яжемося з Вами у порядку черги. Замовлення надходять регулярно. Нам потрібен час для обробки кожного. Так як ми уточнюємо зріст, вагу, навички та максимальну кількість параметрів, щоб допомогти Вам зробити правильний ВИБІР . Дякуємо❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Кошик
Відгуки про компанію VintikiShpuntik
Зинченко А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
❤️
Олександр К.
Відмінно
Эдуард Ч.
Відмінно
Олександр К.
Відмінно
Замовив Crosser mt-036 17" 29" 2*9 блакитний з сірим. Вєлік- бомба. В такій ціні складно знайти щось краще. Байк дуже легкий. Дякую Антону за консультацію при уточненні замовлення - уточнили мій зріст, щоб точно знати, що я не помилився з розміром рами, а також сказали, на що треба звернути увагу при збірці байка. До речі, збирати його досить просто. Налаштувати під себе простіше простого. Дякую, я дуже задоволений. Однозначно буду рекомендувати ваш магазин друзям і знайомим.
Андрій Г.
Відмінно
Владислав А.
Відмінно
Олег М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все дужэ добрэ!!!
Коментар продавця
Дякую ❤️
Валерій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличный велосипед для города. Легкий ход. То что нужно для поездок на работу. Хорошо упакован. Легкий в сборке. Второй день , пока ничего не отвалилось.
Коментар продавця
❤️ Дякуємо, нехай велосипед приносить користь та задоволення . Дякую
Степан В.
Відмінно
Наталья П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велосипед дуже сподобався! Вже накатали кілька кілометрів.Дякую за швидку відповідь і відправку!
❤️
Замовив Crosser mt-036 17" 29" 2*9 блакитний з сірим. Вєлік- бомба. В такій ціні складно знайти щось краще. Байк дуже легкий. Дякую Антону за консультацію при уточненні замовлення - уточнили мій зріст, щоб точно знати, що я не помилився з розміром рами, а також сказали, на що треба звернути увагу при збірці байка. До речі, збирати його досить просто. Налаштувати під себе простіше простого. Дякую, я дуже задоволений. Однозначно буду рекомендувати ваш магазин друзям і знайомим.
Все дужэ добрэ!!!
Дякую ❤️
Отличный велосипед для города. Легкий ход. То что нужно для поездок на работу. Хорошо упакован. Легкий в сборке. Второй день , пока ничего не отвалилось.
❤️ Дякуємо, нехай велосипед приносить користь та задоволення . Дякую
Велосипед дуже сподобався! Вже накатали кілька кілометрів.Дякую за швидку відповідь і відправку!
❤️ Дякую. Миру та Щастя