Вітаємо, ми бачимо Ваше замовлення і зв'яжемося з Вами у порядку черги. Замовлення надходять регулярно. Нам потрібен час для обробки кожного. Так як ми уточнюємо зріст, вагу, навички та максимальну кількість параметрів, щоб допомогти Вам зробити правильний ВИБІР . Дякуємо❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Кошик
Відгуки про компанію VintikiShpuntik
Марина Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляли велосипед чоловіку. Супровід замовлення просто бомбезний, продавець все розказав, підказав, дав інформацію по налаштуванню, зробив знижечку через відсутність потрібного кольору, я в захваті. Сам велосипед відповідає опису, зібрали швидко. Вже пройшов обкатку, все чудово. Тепер катаємось з чоловіком вечорами. Всім рекомендую до співпраці 👍
Коментар продавця
Дякую за такий щірий і відвертий відгук. Нам приємно що змогли Вам допомогти ❤️
Денис Ш.
Відмінно
Рекомендую продавця)
Ігор Х.
Відмінно
Денис Л.
Відмінно
Назар С.
Відмінно
Дякую за чесність
Павло М.
Відмінно
Євген Ш.
Відмінно
Взяв одразу два велосипеди crosser shadow "29 1x12, crosser solo "27,5 1x12. Доставили швидко, ціна гарна, при зборці познімав все, змастив та прикрутив назад, налаштував все і поїхав. Вже майже місяць катаюсь. З мінусів треба все змащувати, погана покраска, відсутній поролоновий рінг у вилці, але місце під його установку є. З плюсів ціна, рама добра та обвісне обладнання.
Владимир М.
Відмінно
Владислав Ш.
Відмінно
Все круто. По телефону одразу проконсультували що треба буде налаштування.
Замовляли велосипед чоловіку. Супровід замовлення просто бомбезний, продавець все розказав, підказав, дав інформацію по налаштуванню, зробив знижечку через відсутність потрібного кольору, я в захваті. Сам велосипед відповідає опису, зібрали швидко. Вже пройшов обкатку, все чудово. Тепер катаємось з чоловіком вечорами. Всім рекомендую до співпраці 👍
Дякую за такий щірий і відвертий відгук. Нам приємно що змогли Вам допомогти ❤️
Рекомендую продавця)
Дякую за чесність
Взяв одразу два велосипеди crosser shadow "29 1x12, crosser solo "27,5 1x12. Доставили швидко, ціна гарна, при зборці познімав все, змастив та прикрутив назад, налаштував все і поїхав. Вже майже місяць катаюсь. З мінусів треба все змащувати, погана покраска, відсутній поролоновий рінг у вилці, але місце під його установку є. З плюсів ціна, рама добра та обвісне обладнання.
Все круто. По телефону одразу проконсультували що треба буде налаштування.
❤️ Дякую