Вітаємо, ми бачимо Ваше замовлення і зв'яжемося з Вами у порядку черги. Замовлення надходять регулярно. Нам потрібен час для обробки кожного. Так як ми уточнюємо зріст, вагу, навички та максимальну кількість параметрів, щоб допомогти Вам зробити правильний ВИБІР . Дякуємо❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Кошик
Відгуки про компанію VintikiShpuntik
Микола М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
заказав два раза один тойже товар. тому і скасував.
Коментар продавця
дякую, за розуміння❤
Сергей К.
Відмінно
Денис Ш.
Відмінно
Все на висоті. Рекомендую продавця!
Олександр Д.
Відмінно
Максим Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не захотів чекати,бо було срочно определятися
Коментар продавця
Це дуже дивна поведінка. Ви лишаете замовленя о 19 годині, через годину робити відміну і пишите не звязалися, нема в наявнсоті. мені срочно. Ви чекали що ми його привезем через годину Вам до Вашего міста...? Це як? Зараз сезон, ми в цей час робимо відправки ще замовлень які принйняті на протязі дня. З Вами з ранку би звязалися і все б відпраили. Велосипед є в наявності! Навіщо таке западло робити ? Ми працюємо якісно, допомогаємоі цівільним і війсковим. Ваша оцінка дуже дивна або Вам просто хотілось уваги та когось принизити, або Ви конкурент який може просто так же працювати на краще для людей та Нашої Країни.
Марина М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую ❤️
Костянтин Б.
Відмінно
Костянтин П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець гарно знає свій товар, та добре робить свою справу. Дякую за позитивні емоції від товару та обслуговування!
Коментар продавця
Дякуємо що обрали нас! Ми раді що змогли Вам допомогти! Всьго найкращого ❤️
заказав два раза один тойже товар. тому і скасував.
дякую, за розуміння❤
Все на висоті. Рекомендую продавця!
Не захотів чекати,бо було срочно определятися
Це дуже дивна поведінка. Ви лишаете замовленя о 19 годині, через годину робити відміну і пишите не звязалися, нема в наявнсоті. мені срочно. Ви чекали що ми його привезем через годину Вам до Вашего міста...? Це як? Зараз сезон, ми в цей час робимо відправки ще замовлень які принйняті на протязі дня. З Вами з ранку би звязалися і все б відпраили. Велосипед є в наявності! Навіщо таке западло робити ? Ми працюємо якісно, допомогаємоі цівільним і війсковим. Ваша оцінка дуже дивна або Вам просто хотілось уваги та когось принизити, або Ви конкурент який може просто так же працювати на краще для людей та Нашої Країни.
Дякую ❤️
Продавець гарно знає свій товар, та добре робить свою справу. Дякую за позитивні емоції від товару та обслуговування!
Дякуємо що обрали нас! Ми раді що змогли Вам допомогти! Всьго найкращого ❤️