Вітаємо, ми бачимо Ваше замовлення і зв'яжемося з Вами у порядку черги. Замовлення надходять регулярно. Нам потрібен час для обробки кожного. Так як ми уточнюємо зріст, вагу, навички та максимальну кількість параметрів, щоб допомогти Вам зробити правильний ВИБІР . Дякуємо❤️
VintikiShpuntik
+380 (93) 072-82-71
Кошик
Відгуки про компанію VintikiShpuntik
Владислав Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Качество хорошее жаль не подошла мне (((
Коментар продавця
Благодарю за адекватное отношение ! про Вас помню. проверю что предложить и завтра позвоню Вам ! Благодарю
Мария М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую за консультацію, оперативну достаку та велосипед!!!Рекомендую магазин та відповідальних продавців!!
Коментар продавця
Дякую! Ми раді що змогли Вам допомогти !Дякую
Дмитро Г.
Відмінно
Це просто неймовірні відчуття. Зібрав з другом за годину велосипед в парку, не маючи половини з необхідних інструментів, без єкспіренсу у збірках велосипеда. Якщо вам сподобається більш спортивна посадка та руль баран, то це просто космос. Продавці справжні Люди з великої літери, і коли вони кажуть що це реально круті велосипеди на яких вони самі катають - це абсолютна правда! В мене просто нема слів! Особливо якщо ви катали все життя на мтб а потім сіли на це - ви не злізете. Велике дякую що ви є, величезний респект від мене!
Дима Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякую ))))
Рома К.
Відмінно
Покупав Електровелосипед Crosser XC-330 28 по передоплаті , все ок хлопці молодці ( недавно склав все добре працює , купував передній привід з колисом 500 зараз зрозумів що потрібно було брать 750 але й так все добре) Дякую .....Все ок
Світлана Р.
Відмінно
Швидко зв'язались, добре проконсультували, швидко відправили. Гарний продавець, РЕКОМЕНДУЮ!
Олег Н.
Відмінно
Все чудово хороше відношення хлопці молодці
Покупець
Відмінно
Денис Ш.
Відмінно
Рекомендую продавця! Професійний підхід, увага до дрібниць. Велосипед в кайф)))) Дуже гарна пропозиція за свою ціну.
Качество хорошее жаль не подошла мне (((
Благодарю за адекватное отношение ! про Вас помню. проверю что предложить и завтра позвоню Вам ! Благодарю
Дуже дякую за консультацію, оперативну достаку та велосипед!!!Рекомендую магазин та відповідальних продавців!!
Дякую! Ми раді що змогли Вам допомогти !Дякую
Це просто неймовірні відчуття. Зібрав з другом за годину велосипед в парку, не маючи половини з необхідних інструментів, без єкспіренсу у збірках велосипеда. Якщо вам сподобається більш спортивна посадка та руль баран, то це просто космос. Продавці справжні Люди з великої літери, і коли вони кажуть що це реально круті велосипеди на яких вони самі катають - це абсолютна правда! В мене просто нема слів! Особливо якщо ви катали все життя на мтб а потім сіли на це - ви не злізете. Велике дякую що ви є, величезний респект від мене!
Дякую ))))
Покупав Електровелосипед Crosser XC-330 28 по передоплаті , все ок хлопці молодці ( недавно склав все добре працює , купував передній привід з колисом 500 зараз зрозумів що потрібно було брать 750 але й так все добре) Дякую .....Все ок
Швидко зв'язались, добре проконсультували, швидко відправили. Гарний продавець, РЕКОМЕНДУЮ!
Все чудово хороше відношення хлопці молодці
Рекомендую продавця! Професійний підхід, увага до дрібниць. Велосипед в кайф)))) Дуже гарна пропозиція за свою ціну.
Дякую за високу оцінку !